| oBanană a întrebat:

Îmi puteți spune vreo modalitate prin care să îmi pun steagul României peste poza de profil la Facebook? Să arate exact ca pozele cu steagul Franței.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In Photoshop, si se face destul de simplu. Daca vrei te pot ajuta, imi lasi un mesaj cu poza dorita.

| Kashhe a răspuns:

În Photoshop sau Photoscape.
Pașii pe scurt:
1. Pui poza ta în program
2. Pui poza cu steagul româniei peste poza ta.
3. Setezi transparența pozei cu steagul româniei la cât îți face cu ochi-ul.
4. Salvezi.
5. Și pasul cinci, de ce nu?

| Laslău_Adriana_1996 a răspuns:

Uite aici este un site pe care il accesezi ca sa iti faci o poza cu steagul romaniei. Succes! http://www.apptube.eu/ro/38/adriana_734783649985980_s1.html