| cris2015 a întrebat:

Cum pun steagul frantei peste poza de profil fb?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cauta pe cineva care si-a pus deja steagul Frantei la poza de profil (gasesti o gramada). Sub poza sau langa ea, vei gasi ceva in genul: "Change your profile picture...", iar langa un buton cu TRY IT. Apasa pe el.

| T0T a răspuns:

E o aplicație de facebook. Ori pui direct poza Franței modificându-ți aia de profil ori vezi cine și-a modificat poza cu aplicația aia și scrie acolo "Try it" și dai pe ăla.

| SebylVane1890 a răspuns:

Vrei sa spui in locul pozei de profil, adica sa schimbi poza...Nu,totul e ok cu exprimarea tabig grin Te asigurhappy