| Alex_2466 a întrebat:

Salutare, in legatura cu Sony Vegas, puteti sa imi spuneti de ce cind editez ceva si pun o tranzitiea si cind ajunge in treptul tranzitiei merge cam greu si imi arata pe frinturi apoi cind trece de ea merge bine. Calculatorul pot sa spun ca e destul de puternic.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Task Manager la Performance si vezi unde sta procesorul in timpul tranzitiei. Cat la %?

| Alex_2466 explică (pentru neluL):

Se ridica la 85% cind ajunge la tranzactie, asa merge si cu 20%

| neluL a răspuns (pentru Alex_2466):

Si Ram-ul?

3 răspunsuri:
| Alex_2466 explică:

Ramul nu se misca sta todeauna la 1, 64 GB dar eu am 4 pe ram.