| LikeXD a întrebat:

Salutare la Toata Lumea am o problema cu un hack kick am si wallu' combinat pot sa scot si din cerc dar problema e ca nu pot sa scot tot serverul cum fac? am auzit ceva de f3? nu stiu daca gresesc. Va rog raspuns dau Funda

Răspuns Câştigător
| Marius_Grigore_1989 a răspuns:

Daca te numesti gamer lasa hackurile, daca te numesti un ins care deja isi pierde timpul pe jocuri dar si acolo nu poate face nimic normal si corect aatunci continuua sa-ti faci conturi si sa-ti iei ban de la toate jocurile.Deci in ce categorie faci parte?