| LikeXD a întrebat:

Salutare La toti big grin am o problema cu un hack kick deci eu am kick dar in cerc nu merge daca stie cineva sa descarc un altu sa mearga si cerc lasati Link Plz si la asta care il am nu merge sa scot tot serverul cand dau f3. daca stie cineva dc si poate sa imi dea link de ala si pentru cerc. Multumesc Anticipat happy

2 răspunsuri:
| IonyLiviu a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? ji81lysjh1nkejq

| LikeXD explică (pentru IonyLiviu):

Ai cumva mess? sa mi-l dai pe mess linkul sau ceva ca de aici vad ca nu merge. sau sa imi dai direct hacku' pe mess
?