| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toti. care ma poate ajuta si pe mine.
Miam descarcat 4story si nici nu pot intra bine cami zice ca am hack dar n-am nici un hack si sunt sigur ca dabea mi-am instalat windowsul. Va rog ajutati-ma dau funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| deluurs1 a răspuns:

Depinde daca ai antivirus hack shield-ul il gaseste ca hack dazinstaleaza antivirusul daca ai si o sa iti mearga

| dudy998 a răspuns:

Ai tot ''my computer'' formatat? daca da atunci nu stiu raspunsul
Daca ai decat un folder, cauta acolo ca trebuie sa fie un hacklaughing