| xyz12309 a întrebat:

Salutare, m-am apucat sa imi fac un canal de Youtube despre gatit, dar deocamdata fac filmulete din poze pentru el, pozele ies super ok ca si calitate, folosesc NCH VideoPad pentru a face colaje si a adauga pe alocuri si filmulete, le export 1080 p, la incarc, pe Youtube apar 1080p, dar arata slab ca si calitate...ce program de facut filmulete imi recomandati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe langa programul de editare sunt multe de luat in considerare pentru a creste canalul de YouTube, am aratat chiar eu un program foarte bun de editat in cursul si am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici unde poti afla mai multe detalii:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| IonutPetre12 a răspuns:

Ar trebui o camera de filmat în timp.