| anonim_4396 a întrebat:

Ce program să folosesc pentru colaje foto? Nu pentru filmuleţe, ci colaje. Vreau să pun pozele şi el să mi le aranjeze happy. Fundiţă

Răspuns Câştigător
| DyannaDya a răspuns:

Buna! Intra pe www.picnik.com.Trebuie sa iti faci un cont. Dupa ce l'ai facut dai click la Library.Acolo dai la Make a collage.Din stanga iti alegi cate poze sa fie apoi jos in stanga dai la Upload photos.Le selectezi din calculatori apoi pui mouseul pe ele si le tragi in patratelul sau in casuta unde vrei sa le pui. Dupa ce ai aranjat pozele dreapta sus scrie Done!, dai click acolo si apoi iti arata colajul realizat la care mai poti adauga si alte chestii.Si la effects poti sa il faci alb-negru...mai multe optiuni. Dupa ce ai terminat si cu acest pas dai la Save&Share (dreapta sus). Bafta! Sper ca te'am ajutat!

2 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

O sa iti dau un site de unde poti lua cele mai bune programe de facut colaje:*

http://www.topopage.net/......tografice/
http://alex.burlacu.org/......k-uri.html

| Dia a răspuns:

Photoscape. dar cred ca trebuie sa le aranjezi tuhappy