| Sicky2 a întrebat:

Salutare, m-am decis sa ma apuc si eu de LoL si am intampinat o problema la pornirea acestuia.Adica imi intra normal ma loghez si dupa ce dau play jocul se deschide pe o rezolutie mica nu pe tot ecranul si ecranul imi cere sa schimb rezolutia jocului dau sa schimb rezolutia si imi apare ecranul negru, jocul merge in continuare pentru ca se aude. De ce?

Tin sa mentionez ca am un pc :
-HP Compaq dc5850
-Processor : AMD Athlon Dual Core 4450B 2.30 GHz
-2 GB memorie
-1 GB placa video

1 răspuns:
| AnonimJR4 a răspuns:

Pai cred ca trebuie instalat iar si eu am avut problema asta si imi merge