| BrielNar a întrebat:

Ma nedumereste un lucru de ceva timp. Am tot cautat pe site`uri release date pentru pc a jocului Grand theft auto 5. As dori sa aflu o data concreta pentru ca eu am tot vazut ca trebuia sa apara ba in ianuarie 2012, iar noi suntem in 2013 deja, jumatatea anului, am mai vazut ca trebuie sa apara pe 17 septembrie dar nu scrie daca este pentru platforma de PC. Eu doresc sa stiu o data pentru aparitia jocului disponibila pe o platofrma de pc. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Orice joc grand theft auto întâi apare pe psp/ibox apoi vor anunța ei data când apare și varianta pentru pc. Aștepți să apară varianta pentru psp.

| BrielNar explică (pentru єχcєєℓ):

Multumesc frumos. Da stiam de treaba asta. Doar ca ei au amant aparitia lui inca din 2012 si am crezut ca va fi ceva mai frumos sa apara pe toate platformele. Din moment ce am vazut atatea informatii gresite, nu stiu unde sa ma duc cu gandul. Merci frumos inca o data.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru BrielNar):

Nu ai pentru cewinking