| bugativeyRO a întrebat:

Salutare, mă poate lămuri şi pe mine cineva de ce atunci când pornesc unitatea totul este în regulă până ce ajung la logo-ul la windows 7 şi se restartează la infinit!? mulţumesc!

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Poate fi o eraore de Windows, posibil sa se fi ster un fisier si nu il gaseste. Pentru inceput instaleaza windowsul apoi vei vedea.

| AnnaMaril55 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat l fel trebuie sa te duci la un specialist si eu o sa ti spuna ce trebuie schimbat, eu mi-am schimbat placa de baza, sper ca te-am ajutat