| S_Delia_1996 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand jocul G.T.A IV.L-am instalat pe calculator, apoi am jucat jocul si am facut prima misiune.Cand am termint-o, nu am mai putut juca pentru ca-mi cara ceva"Windows Live".mi-am facut cont pe acest live iar cand am incercat sa imi pun contul pe joc, acesta nu merge.Ce ar trebui sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Intra in joc si fa-ti cont de acolo. Faci cont offline deoarece online trebuie mai mult timp. Asa la offline ti-l faci cu un nume si o parola si poti juca.