| DarkFlash081 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru am cumparat jocul Dirt 3 l-am instalat dar nu stiu cum sa fac sa il joc multyplayer si sa imi salveze mi-am facut cont offline la windows live dar tot nu imi salveaza. Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga multyplayer si sa imi salveze?

2 răspunsuri:
| residentevil89 a răspuns:

Salut, si eu am cumparat jocuri (originale) daca jocul tau e original atunci nu mai juca offline eu imi activam contul si jucam normal aveam si contul meu de windous live, sfatul meu joaca online nu mai juca offline, daca nu merge trimite o plangere esti cumparator ai drepturi nu-i asa

| DarkFlash081 explică (pentru residentevil89):

Pai CUM? Vreau sa joc online dar nu stiu cum nu pot sa imi activez contul spune-mi te rog ce trebuie sa fac ca sa imi activez contul.