| Kafka28 a întrebat:

Mi-am facut si eu cont pe steam bla...bla dar nu stiu cum sa cumpar jocuri. Adica nu stiu sa bag bani in cont!
Cine ma poate ajuta pls!
P.S: fara card de credit big grin

Răspuns Câştigător
| Ady2000Ady2000 a răspuns:

M-am documentat si am aflat ca trebuie ori sa bagi cu card-ul de credit ori daca ai coduri din alea de la Steam Wallet cumparate din magazin (la noi nu se gasesc)
Funda?

3 răspunsuri:
| Ady2000Ady2000 a răspuns:

Nu sunt sigur dar este posibil sa poti baga cu ajutorul telefonului mobil xD.
Bafta!

| Kafka28 explică (pentru Ady2000Ady2000):

Pai spune-mi si cum daca stii big grin... ca eu nu gasesc x(

| Ady2000Ady2000 a răspuns (pentru Kafka28):

M-am documentat si am aflat ca trebuie ori sa bagi cu card-ul de credit ori daca ai coduri din alea de la Steam Wallet cumparate din magazin (la noi nu se gasesc)
Funda?

| cichicean01 a răspuns:

Nu poti cumpara jocuri de pe steam fara card de credit, dar le poti echizitiona de pe alte siteuri cu credit, de ex de pe computergames. Vand cont de steam ieftin, add: iulian_aka daca vrei.