| Rush a întrebat:

Salutare, mi-am instalat Skyrim pe laptop si nu stiu ce are, ca de fiecare data imi iese din joc chiar inainte sa apara meniul, adica se incarca cand il deschid dupa aia ma scoate, fara eroare fara nimic, nu cred ca e de la laptop fiindca este destul de bun, dar ce poate fi?

Am jucat assassins creed revelations si crysis 2 nu cred ca nu are cum sa nu mearga si skyrim.

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Schimba-i crack-ul ca nu este bun.

| Angellify a răspuns:

Salut din nou, fa update 8 sau 9 (9 este cel mai nou si poti sa dai de pe cal)Funda?

| devel a răspuns:

Schimba jocu, posibil sa fie spart prost, ia-l din alta parte