| Rush a întrebat:

Salutare, mi-am instalat Skyrim pe laptop si nu stiu ce are, ca de fiecare data imi iese din joc chiar inainte sa apara meniul, adica se incarca cand il deschid dupa aia ma scoate, fara eroare fara nimic, nu cred ca e de la laptop fiindca este destul de bun, dar ce poate fi?
Am jucat assassins creed revelations si crysis 2 nu cred ca nu are cum sa nu mearga si skyrim...

Răspuns Câştigător
| Angellify a răspuns:

Salut,fa un update la joc, update 8 sau 9 e cel mai nou.Mie asa mi-a mers jocul.

| Rush explică (pentru Angellify):

Sa traiesti!

| Angellify a răspuns (pentru Rush):

Mersi,banuiesc ca a mers, daca mai ai ceva probleme da-mi un mesaj si rezolvam.