| Rush a întrebat:

Salutare, mi-am instalat Skyrim pe laptop si nu stiu ce are, ca de fiecare data imi iese din joc, adica se incarca cand il deschid dupa aia ma scoate, fara eroare fara nimic, nu cred ca e de la laptop fiindca este destul de bun, dar ce poate fi?

5 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Depinde si eu am patit asa sa ma scoata din joc.Problema la mine era calculatorul era prea slab.Compara cerintele de sistem ale jocului cu ale calculatorului si apoi vezi care este problema.

| Magnifico a răspuns:

Poate e de la crack sau nu ai instalat jocul corect.
Oricum cat de un poate fi laptop-ul? Pana la urma ai placa video incorporata...

| Rush explică (pentru Magnifico):

Are 6 gb de ram si am jucat crysis 2 si assassins creed revelations, eu cred ca merge si Skyrim

| Magnifico a răspuns (pentru Rush):

Nu conteaza doar RAM-ul ci si procesorul, placa video dar daca zici ca ti-a rulat Assassin's Creed Revelations atunci ar trebui sa-ti mearga si TES 5 Skyrim.

Incearca si vezi poate e de la crack, schimba-l.

Bafta!

| Rush explică (pentru Magnifico):

Luasem unul cu razor, poate gasesc altul, multumesc.