| anonim_4396 a întrebat:

SAlutare...mi-am luat un laptop special pentru jocuri! dar e un joc care e mai vechi si nu merge nici cum... gothic 2. Poate sa fie din cauza sitstemului de operare?(windows 8 licentiat) daca da ce se poate face ca nu vreau sa schimb sistemul de operare

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai trecut de la XP direct la Windows 8. Nu merge pe windows Vista/7/8 jocul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca da. Windows 8 e de ultima generatie, ghotic merge pe cele mai vechi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci nici o sansa?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred, doar daca te intorci la win xp. Dupa cum spune si neLul, acest joc merge doar pe win xp.Pe 7 si 8 nu merge.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok...multam de ajutor