| CristianHBujor a întrebat:

Salutare, o întrebare, se mai joacă cineva Dota 1 in Romania? Am văzut pe Tik Tok si multe live-uri in care se joaca, daca da o platformă, mulțumesc frumos.

1 răspuns:
| Mirela78 a răspuns:

Cea mai populară platformă pentru jocul Dota 1 în România este Gplay. Gplay este o platformă românească de jocuri online care oferă o varietate de jocuri, inclusiv Dota 1.

Pe Gplay, puteți găsi o varietate de servere Dota 1, inclusiv servere românești. De asemenea, puteți găsi o comunitate activă de jucători români pe Gplay.

O altă platformă populară pentru jocul Dota 1 în România este Warcraft 3 Reforged. Warcraft 3 Reforged este o versiune remasterizată a jocului Warcraft 3, care include și modul de joc Dota 1.

Pe Warcraft 3 Reforged, puteți găsi o varietate de servere Dota 1, inclusiv servere românești. De asemenea, puteți găsi o comunitate activă de jucători români pe Warcraft 3 Reforged.