| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Salutare, pe facebook cand intru in jocul farm heroes saga si dau sa joc nu merge imi apare catelul acela care alearga intr-una. Am asteptat 5-10 minute si tot nimic. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Incearca la prieteni, vecini tai, daca la ei le merge e dela tine, da refresh la joc, sau da un restart la calculator. Bafta. Funda

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru Kampion):

Am facut astea... nu primesti funda

| Kampion a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Reinztalezi pc, sau crezi un cont windows si dupa aia dai log out casa intri in contul windows.