| alexandru1014 a întrebat:

Salutare, pentru gaming ce recomandati?
Pc sau Laptop?
Buget 5000 Ron
Mersi!

3 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

PC, la laptop se mai duc bateriile dupa 3 sau 4 ani, tastatura daca joci se poate strica la laptop. La aceeasi bani configuratia e mai buna la pc decar la laptop.

| Costi125 a răspuns:

Iti recomand Pc...crede-ma cu laptopu un 2 ani merge ca naiba

| Maet6313 a răspuns:

La banii astia ambele oferte sun bune...gasesti multe laptopuri la bugetul asta care sa duca leger orice joc, dar daca vrei sa te joci o zi intreaga si numai jocuri high-end atunci nu recomand un laptop