| CosminMihai94 a întrebat:

Salutare prieteni!
Am nevoie de ajutorul vostru.

As vrea sa stiu ce trafic are site-ul http://fotograf-comanescu.ro. Domnul Gabriel Comanescu mi-a propus un parteneriat super si as dori sa vad ce trafic are el pe site.

Astept raspunsurile voastre. Merci!

2 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Trafic cel mai probabil 0-10 vizitatori momentan.
Domeniul are urmatoarele date:
Domain Name: fotograf-comanescu.ro
Registered On: 2017-07-24

Deci domeniul a fost inregistrat acum o luna.
Nu cred sa aiba trafic momentan, este abia la inceput.

As fi curios in ce consta parteneriatul de era asa super. Puteti sa-mi spuneti printr-un mesaj privat? happy

| sorinake a răspuns:

Cosmin, eu am facut referire doar la traficul site-ului.
Nu putem discuta despre serviciile oferite.

Cu toate ca nu pot intelege de ce la sectiunea fotografiile mele apar poze preluate de pe alte site-uri ale altor autori precum :
eberhard grossgasteiger, David Mark tpsdave, freestockpro.com
Lista poate continua.
Poate e continut demonstrativ dar e cam aiurea