| Andreearr a întrebat:

Hey, am nevoie de ajutorul vostru. Fac rap si am nevoie de un nume. Mi-a fost greu pana acum sa-l gasesc pentru ca sunt fata si acest caz e mai rar. Astept raspunsurile voastre. happy

Răspuns Câştigător
| TheStory a răspuns:

Numele nu prea conteaza in rap, conteaza versurile. Numele oricum trebuie sa sune bine, uitete la ceilalti rap-ari chimie, aforic, raku, A.D.N. Deliric, Underman. numele astea suna bine pentru un rap-ar. Eu m-am gandit sa-ti pui numele Ambrozie. Ambrozia reprezinta mancarea zeilor care se spunea ca da puteri magice.

2 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

DreA

| Hancaaa a răspuns:

Breathe happy