| Mike001 a întrebat:

Salutare prieteni. Încerc să intru pe GTA V online și nu reușesc, primind următorul mesaj: ALERT! You are attempting to access GTA Online servers with an altered version of The game. Return to Grand Theft Auto V. Știe cineva cum as putea rezolva aceasta problemă?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai descarcat vreun mod sau hack?

| Mike001 explică (pentru Wr3nch):

Nu, după ce m-am jucat am închis normal jocul și apoi după ceva timp când să-l mai deschid mi-a dat aceasta eroare...

| RaptorFabian a răspuns:

Du-te pe steam și apasă pe "Verify intergrity files". Sa sti ca asa apare dacă ai hack happy

| Mike001 explică (pentru RaptorFabian):

Am incercat sa fac si asta si imi spune ca totul e in regula...