| droid96 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti care considerati ca sunt cele mai bune jocuri PC cu masini
(sa le pot descarca de pe net).
Mersi!

Răspuns Câştigător
| PuiD3Sm3k3r a răspuns:

Poi sunt multe jocuri cu masini de ex:NFS MostWanted, NFS Underground2 (l-am terminat tot intr-o zi rolling on the floor ), NFS Carbon...etc, am sa bag si linkurilewinking

| droid96 explică (pentru PuiD3Sm3k3r):

NFS-urile le stiam(cred ca am uitat sa le mentionez), alte jocuri mai stiti?

2 răspunsuri:
| PuiD3Sm3k3r a răspuns:

Pfff,mai stiu un joc, era ceva gen"Juice"deaici nu mai stiu numele, da daca imi vine in minte iti zicwinking