| laur3ntziu00 a întrebat:

Salutare, recent am inceput sa filmez in jocuri cu bandicam, dar am intampinat o problema:
- in momentul in care termin de inregistrat sunetul din film se aude foarte urat/baraie/are interferente...

As vrea sa stiu cum pot rezolva aceasta problema!
Cel mai bun raspuns primeste funda!tongue

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Nu stiu cum se rezolva asta, dar incearca Fraps care este special numai pentru jocuri. Alte programe de filmat: CamtasiaStudio si Hypercarm.

| laur3ntziu00 explică:

Nu vreau sa-mi ocupe un film de 4 minute 45 de gigi! de aceea folosesc bandicam