| Zalexxalex a întrebat:

Salutare si La Multi Ani!

Detin un canal de Youtube(gameing) si nu resusesc sa fac vizualizari si nici abonati.

Va rog, daca puteti sa ma ajutati cu o parere, cu un sfat. Multumesc!

https://www.youtube.com/channel/UCLJ2VSU2Oufj72DBnbgoolQ

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

1.Ai nevoie de promovare
2.Incearca sa pui doar ce e mai interesant pe canalul tau, nu orice moment in care te joci tu, pentru ca unele video-uri sunt slabute.
3.Inspira-te de la youtuberi:Acuelite si jackfrags(de aici daca esti atent poti lua niste chesti interesante)
4.La fel cum multi au profitat de clash royale si de battlegrounds asa poti sa faci si tu cu un joc cand va parea, doar ca trebuie sa fi destul de bun ca sa se uite lumea si eventual sa mai vorbesti cate ceva pe fundal(nu e nevoie sa-ti arati fata)
5Nu-ti pierde timpul cu canalul de Youtube prea mult... daca stai sa te gandesti nici la 1000 de abonati nu o sa faci bani si nici prea multa popularitate...ideea e sa ai multe vizionari si like-uri, deci continut de calitate.