| HACKER_6610 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste jocuri calumea, misto dar sa mearga pe 512 mb ram straight face Am jucat azi land of the dead dar l-am terminat imediat thinking Daca stiti niste jocuri in genul la far cry 1 thinking Sau necrovision dar nu imi merge sad stiti imi plac din astea na cu zombie genul left 4 dead 2 dar ala mi se misca greu si na dar na stiti voi...Sau daca nu din astea in genul la tekken, far cry, prince off persia sau unu ca god of war dar am obs ca nu a aparut pentru pc

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Call of duty 4, rogue trooper,hitman blood money,black buccaneer, max pain 2, fear, project snow blind.Cam atat im vin in mine acum, sper sati placa, bafta!

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Resident evil 4

| HACKER_6610 explică:

Dati click pe el findca nu scrie totwinking apare doar pana la genul la far cry dar am mai scris dai click pe mai mult big grin pls