| HACKER_6610 a întrebat:

Salutare TPU, spuneti-mi niste jocuri Zombie adica gen left 4 dead, land of the zombie, the resindent evil 4, 5 in fine din astea 3 nu imi merge decat land of the dead care l-am terminat intr-o zi, spuneti-mi si mie tot in genul asta dar sa mha tina pc-ul am 512 mb ram straight face Dau funda big grin

5 răspunsuri:
| NeGaTiwE a răspuns:

Zombie vs Plants laughing sa il incerci si hmm in counter-strike is moduri cu zombiwinking modurile zm Baftawinking

| danny15 a răspuns:

Este un joculet fain se numeste "zombie driver" esti un om cu o masina si trebuie sa salvezi oamenii care au supravietuit pe parcursul jocului iti imbunatatesti masina ii poti pune nitro,mitraliera, rocket launcher, etc e super

| PlasticMoon a răspuns:

House of Dead 2/3 iti va sarea mouse'ul cu siguranta.

| HACKER_6610 explică:

Mdaa

| HACKER_6610 explică:

Nu din astea frate ca am jucat zm, zp Vreau din astea care cand sa le joc sa imi sara mouse-ul din mana