| serau999 a întrebat:

Stie cineva MAI MULTE jocuri pentru sistemul:
RAM: 1GB DDR2
Processor:AMD Sempron Processor 1. 61GHz, 3000+
Placa video:nVidia GeForce GT 730, 2GB?

5 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Battlefiled 3, MW3 BO2, LoL, World of Tanks, The Elder Scrolls IV: Skyrim, GTA IV si V, Battle Field Bad Company 2 iar Battlefield 4 nu cred ca merge

| serau999 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

As vrea eu... laughing))
Mersi oricum

| serau999 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

In afara de LoL si World of Tanks, nimic nu-mi merge. Nu conteaza doar placa video, asa dac-ar conta doar ea, as juca far cry 4. Dar din pacate, nu.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru serau999):

Astea chiar ar trebui sa iti mearga, placa e de 2GB totusi...

| serau999 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Stiu, ar tebui, dar am 1GB RAM si un procesor foarte praf, de asta...