| Eduard_3630 a întrebat:

Ce jocuri pentru un pc vechi stiti pentru urmatoarea configuratie :

Processor:AMD Sempron(tm) Processor 3000+,MMX, 3DNow,~1.8ghz
Ram: 1 GB
VIdeo: GeForce 5500 256 mb

Funda

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.
Incearca:

seria NFS (pana la Carbon ), seria COD (pana la mw1), l4d 1 si 2, quake, far cry, seria Doom, Mafia, seria Angry Birds, seria GTA (pana la SA ), seria AOE, Rome Total War, CS:CZ, CS:S, CS 1.6, seria WOW, F.E.A.R, seria Prince of Persia.
Portal 1 si cred ca si 2
Fahrenheit
Half-Life 2

Bafta!

1 răspuns:
| AlexAleex a răspuns:

NFS,metin2,Prince of persia, portal 1, half life 1 si 2, garry's mod(un mod misto de la half life) counter strike si source cred..succes!