| zUtteX a întrebat:

Salutare. Sunt la fotball de 2 zile. Si antrenorul a zis sa imi cumpar ghete... Am fost in tot orasul dar nu am gasit marimea mea (43), la un moment dat gasisem... Cand am ajuns la antrenament antrenorul a zis ca is ghete pentru alpinism nu ci pentru fotball. Cum trebuie sa fie ghetele pentru fotball.Ma refer la crampoane. Trebuie sa fie rotunde crampoanele?

1 răspuns:
| alex200084 a răspuns:

Sall da trebuie sa fie poate gasesti prin auchan sau alte locuri de preferabil sa fieghetele de adidas sau altceva. Funda?