| AlexFTW3 a întrebat:

Am auzi ca de acum se poate sa ai parteneriat cu youtubu si din Romania si vreau sa ma lamuriti..momentan eu pe chanelul meu de youtub fac gameplay-uri...si am ceva subbscriberi si as vrea sa stiu mai multebig grin mersi mult big grin

Răspuns Câştigător
| Cineva2424 a răspuns:

Deci fi atent cum sta treaba, intr-adevar, poti face parteneriat cu youtubul, si o sa iti dea facilitatile care le are un partener, cum ar fi thumbnail-uri la videouri, backround la channel si multe alte lucruri, dar IN SCHIMB nu iti da absolut nici un banut.Si daca sa zicem ca ai parteneriat cu youtubul, nu mai poti sa faci parteneriat cu nici-o alta firma, deci nu poti obtine bani. Dupa parerea mea, ai astepta momentan, deoarece exista o gramada de firme, care iti dau parteneriat daca ai peste 100 de subscriberi si nu stiu cate viewuri la fiecare video. Daca totusi, ti neaparat sa faci parteneriat cu youtubul, anul acesta a anunt ca se va lansa si youtube.ro deci vei putea obtine bani si de la parteneriatul cu youtube. Sper ca te-am ajutat, bafta.

1 răspuns:
| Dinamicx a răspuns:

Eu am gasit videoul asta https://www.youtube.com/watch?v=LWlMwfqhNtY sper sa te ajute si bft la video-uri!