| AlexUnder a întrebat:

Salut TPU
As vrea ca eu si cu un prieten si in timp poate si alt cineva sa ne deschidem un chanel pe youtube. Mai exact chanelul va fi despre unboxing-uri, review-uri si alte de acest gen. Am vrea sa facem un parteneriat cu eMag care ne vor trimite aparate la care sa facem review, iar mai tarziu parteneriat cu youtube ca sa castigam si niste bani pentru a dezvolta din ce in ce mai mult afacerea ce parare aveti?

1 răspuns:
| Mmooaarro a răspuns:

Foarte frumos! Poti sa castigi bani usor daca iti merge mintea..mult noroc! :X

Întrebări recente