| Gabriel_Fcsb_Marcel_1997 a întrebat:

Am descarcat si eu sleeping dogs- SKIDROW si imi cere parola la winrar. Sunt 2 site-uri acolo dar trebuie sa platesti ca sa afli.

Va rog mult imi puteti spune si mie parola daca o stiti? Vo rog din suflet!

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Vorbim de parola unei arhive, nu de codul de activare, posibilitatile sa iti spuna cineva parola aia sunt extrem de mici. Descarca-l de aici https://www.skidrowreloaded.com/? s=sleeping+dogs&x=0&y=0

1 răspuns:
| Gabimarin a răspuns:

Nu cred ca este vreo parola.De obicei, fisierele descarcate de tip winrar contin virusi.Eu mi-am luat-o cu gta V.Incearca sa descarci jocuri cu.iso, sau cu.exelaughing)