| BogdanFodor1999 a întrebat:

Am doua jocuri assassin's creed adica 1 si 2, dar am o dilema:Am instalat jocul Assassin's Creed 1 si cand sa intru in el imi spune assassin's creed 1 has stop working.Si nu stiu de ce.Jocurile sunt cumparate.

Clem mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Incearca sa il deschizi cu admin. Bafta

| BogdanFodor1999 explică (pentru Hitback):

Ce e aia admin?

| Hitback a răspuns (pentru BogdanFodor1999):

Dai click dreapta pe shortcutul jocului si dai open as administrator. Baga parola de la admin si dai ok.

| BogdanFodor1999 explică (pentru BogdanFodor1999):

Imi dai un link te rog?

| Hitback a răspuns (pentru BogdanFodor1999):

Boss nu am ce link sa iti dau. E la mintea unei gaini. Dai click dreapta pe jocul cate vrei sa il pornesti si faci ce am scris mai sus.noroc