| K3nn0Zy a întrebat:

Salutare TPU, am fost la un aparat pentru a baga bani in PaySafe Card pentru Steam, mi-a dat ca e stare de tranzactie nereusita, si imi da o chestie cu un cod si ca pot sa bag tot in acel aparat cu acel cod primit pe acea foaie. Bag incontinuare si imi da aceeasi foaie incontinuare. M-am dus acasa ca sa il bag in steam, chiar daca nu era cod de cate cifre trebuia, si nu merge. Ce trebuie sa fac? Helppp pls! straight face

2 răspunsuri:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Pai daca nu e cod de cate cifre trebuie logic ca nu merge...

| K3nn0Zy explică (pentru AnoNymOuSS11):

Pai da, dar stie cineva cum sa fac sa imi iau bani inapoi sau macar codul acela sa il primesc cum trebuie?