| Matei_Mihai_Alex_1971 a întrebat:

Am intrat pe hellcase si am zis sa adaug refferal-ul unui youtuber pentru a lua acei bani de pe urma lui, insa imi da eroarea asta: "You need to have CS:GO or PUBG on your Steam account." Face la fel si in cazul in care incerc sa iau "Daily Free" bonus. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| skull12 a răspuns:

Trebuie sa ai Counter Strike si PUBG cumparat pentru a face asta sau sa fi logat cu, contul de la steam pe joc.

| Matei_Mihai_Alex_1971 explică (pentru skull12):

Counter Strike-ul il am luat de pe Steam, iar pubg nu, pentru ca e prea scump. Plus de asta, eu am nevoie de skinuri pe CSGO, nu pe PUBG. Iar la ei pe site sunt logat.

| skull12 a răspuns (pentru Matei_Mihai_Alex_1971):

Probabil este un bug, poti sa il reportezi. Altceva, nu ai de facut.

| Matei_Mihai_Alex_1971 explică (pentru skull12):

Ok. O sa il reportez. Multumesc