| delete8 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cine stie niste siteuri cu coduri pentru cs am un prieten care tot ma bate findca foloseste coduri si vreau sai intorc favoarea am incercat sa bag niste coduri dar nu merg am incercat batboy dar nu merge imi da eroare dll sau nu mi se activeaza imi ziceti de ce va rog mult.

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Majoritatea nu mai merg deoarece sunt platforme vechi iar versiunile noi de cs sunt modificate pentru anti-cheat

1 răspuns:
| delete8 explică:

Astai culmea ca iel orce cod baga ii merge si mie nu