| GOtiCKAsasin a întrebat:

Salutare TPU, Am o intrebare cum fac rezolutia mai mare la minecraft? Fnda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu specifil la jocul asta, dar toate au in optiuni si video. acolo se gaseste rezolutia la oirce joc.

| GOtiCKAsasin explică (pentru anonim_4396):

Am cautat dar nu am gasit nimic acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei scrie 800x600 sau 1200x800, tu doar dar pe sageata in stanga, sau cumva sa maresti, la 1200x800 sau mai mare 1366x768 si asa mai mare, in alta parte nu se poate umbla la rezolutie. sunt curios, te joci pe pc nu? ca pe consola nu se poate modifica rezolutia

| GOtiCKAsasin explică (pentru anonim_4396):

Pe pc da dar oricum nu e nimic acolo pentru rezolutie

| anonim_4396 a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Nu stiu ce sa zic. nu am vazut joc in care sa nu ai rezolutia in optiuni, nu stiu cum sa te ajut, sorry