| SkyFire a întrebat:

Salutare TPU,
Am o intrebare pentru "expertii" in Need For Speed Most Wanted!
Imi puteti spune cum schimb skinurile? Adica ma refer cum sa schimb Golf - ul cu asta http://www.nfscars.net/file/view/mostwanted/11472.aspx
sau multe altele. Concret intrebarea mea este cum pun skinurile (sa mearga mai multe de o data). Multumesc Anticipat!
Peace!.^_^.

1 răspuns:
| Alecu53 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_KMGlqm5qHg
Filmuletul asta o sa te ajute...insa daca vrei o parere de-a mea, cel mai bine e sa nu il modezi, pentru ca asa faceam si eu si apoi mi-am bulit jocurile respective, si trebuia sa le dezinstalez apoi sa le instalez la loc pe scurt multa bataie de cap