| Salaburu a întrebat:

Vreau sa implementez BMW x6 in nfs most wanted si am downloadat de pe site-ul asta http://www.nfscars.net/file/view/porscheunleashed/12773. aspx
"masina" sau ceva fisiere. Acum cum o pot implementa in joc? Loganul l-am instalat...dar bmw nu are install. Ma puteti ajuta sau Imi puteti da alt site de unde pot scoate bmw x6 pentru nfs mw?
mersi;)

1 răspuns:
| BILSTEIN a răspuns:

Salut! Am o rugaminte: Imi dai si mie link-ul de unde ai luat tu NFS MW? Ca caut de 4 zile, si nu gasesc... Multumesc!