| Caraibe42 a întrebat:

Am o mica problema in legatura cu jocul: Counter-Strike 1.6

Cam de aproximativ 2 saptamani imi apare eroarea: CL_FlushEntityPacket iar jocul merge sacadat, imaginea se blocheaza intre 2-6 secunde iar jocul se reia foarte greu. Tin sa mentionez ca inainte ca aceasta eroare sa inceapa sa apara jocul mergea perfect.

Am scanat PC-ul si nu are niciun virus, nu am niciun alt program deschis in timpul jocului iar viteza internetului este relativ buna.

Folosesc internet cablu conectat la router Tenda.

Va rog sa ma ajutati, cine ma ajuta sa rezolv problema are Funda!

1 răspuns:
| Andr18 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsul si jocul dupa aceea happy