| john95 a întrebat:

Salut, As vrea sa stiu si eu de ce nu merge counter-strike pe net mobil USB, indiferent ca e pe cartela (vodafone) sau romtelecom. Am lag urias plus ca mi se blocheaza cu eroarea warning :cl_flushentitypacket si trebuie sa dau End process din Task Manager sau chiar restart la pc deoarece imi blocheaza tot calculatorul sad Va rog ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Nu functioneaza pe int mobil deoarece viteza de transfer mult mai mica decat un internet pe cablu.

| pijaama a răspuns:

Viteza de la net este prea mica dar ar pute fi si de la resursele calculatorului/laptopului. Incearca cu altfel de net si asa iti vei da seama daca problema e de la net sau nu.