| XtzRaulXtz a întrebat:

Salutare TPU am o problema cu internetul nu pot intra pe google pe youtube pe facebook si pe alte siteuri.Imi da o eroare ca nu s-a putut face conectarea pentru ca exista ceva care interfereaza cu conectarea la siteul care vreau sa intru.De ex pe TPU sau pe tocmai ma lasa dar pe alea nu.Am schimbat cu toate browserele si tot asa, cu internet explorer ma lasa dar siteurile mi le arata albe se scrisuri nerge pe acolo unde sa dau search si na.Deci nu-mi arata pagina cum trebuie si pe celelalte browsere nu-mi merge deloc.Din ce cauza?
Cum o pot rezolva?
La aia cu internetu o zis ca nu sunt probleme pe linie apoi nu stiu.

6 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Fa update la Adobe si verifica firewall-ul si scaneaza cu malwarebytes sa nu ai vreun virus in pc

| XtzRaulXtz explică (pentru StalkerSoul):

Daca nu te superi cum fac update la Adobe si ce e firewall?
Ce ar trebui sa vbad la el si undes toate astea?

| StalkerSoul a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

Firewall-ul este o cheste a antivirusului care te fereste de virusii de pe internet... ce antivirus ai?
http://get.adobe.com/flashplayer/
http://get.adobe.com/shockwave/

Totusi incearca sa dezinstalezi browseru. apoi scaneaza cu malwarebytes!
https://www.malwarebytes.org/

| XtzRaulXtz explică (pentru StalkerSoul):

Calculatorul meu imi spune ca certificatul meu u e valid sau a expirat ai vreo idee ce se intampla?

| XtzRaulXtz explică (pentru XtzRaulXtz):

Am avast ca antivirus

| StalkerSoul a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

Reinstaleaza browseru