| Metaloco a întrebat:

Salutare...deci am si eu o problema: am un monitor pe care il folosesc pe post de tv si deoadata ecranul ii negru dar se aude care o fi cauza?

Răspuns Câştigător
| OnlyWeTwo a răspuns:

Reparatia de ajunge injur la 20-30 de lei.Decat sa dai bani pe unu nou mai degraba il repari parerea mea.Si asta e problema care ti-am ziso eu...
Manopera e 15 lei plus niste pise necesare te ajunge la bani spusi mai sus

3 răspunsuri:
| DeathReaper a răspuns:

Eu zic ca poti sa iti iei altul laughing
Serios straight face

| OnlyWeTwo a răspuns:

Sa ars finalul de linie din sursa...si nu iti mai transmite imagine

| Metaloco explică (pentru OnlyWeTwo):

Si ii scumpa reparatia?

| OnlyWeTwo a răspuns (pentru Metaloco):

Reparatia de ajunge injur la 20-30 de lei.Decat sa dai bani pe unu nou mai degraba il repari parerea mea.Si asta e problema care ti-am ziso eu...
Manopera e 15 lei plus niste pise necesare te ajunge la bani spusi mai sus