| horysk8 a întrebat:

Bunda TPU cand intru in metin2ro ma loghez intru in cont si dau pe moneda aia din stanga care se invarte(acolo este item shopu) simi scrie asa:

EROARE
Sesiunea a expirat
Din motive de securitate trebuie sa redeschizi magazinul
ce sa fac funda:*

3 răspunsuri:
| ProfulDeLaMate a răspuns:

Pai daca iti apare asa inseamna ca trebuie sa intri pe net... adica pe site: www.metin2.ro,te loghezi si dai pe item shop! sper ca te am ajutat! Bye!

| horysk8 explică (pentru ProfulDeLaMate):

Cand imi scriu numele si parola si dau logare se restarteaza pagina caut sus sa vad daca ma logat dar nu ma logat crying

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Nu stiu ce are straight face