| Matei_Mihai_Alex_1971 a întrebat:

Salutare TPU. Am o problema cu OBS-ul. Clipurile inregistrate cu el au o pierdere foarte mare de cadre. Am impresia ca ma uit la un colaj foto, nu la un clip. Am incercat sa umblu la partea de output, dar fara succes. Ce pot face? Ce setari de output aveti voi la program? Aveti mai jos specificatiile laptop-ului. DAU FUNDA

CPU:Intel Core I5-8250U CPU @ 1. 60GHz 1. 80GHz
Memorie RAM: 8.00 GM (7.89 utilizabile)
Tip sistem: Sistem de operare pe 64 de biti, procesor de tip x64
GPU: Intel UHD Graphics 620

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cam nimic. Asta nu e laptop de streaming sau inregistrat gameplay, si fara o placa video dedicata OBS nu o sa fie prea forta.

| Matei_Mihai_Alex_1971 explică (pentru Wr3nch):

Ok. Cu ce alt program pot inregistra?

1 răspuns: