| MaryusSK2012 a întrebat:

Am o problema la descarcarea unui fisier sad. De fiecare data cand incerc sa il descarc ma pune sa dau un test IQ sau sa descarc tonuri de apel. Ma puteti ajuta? Cum pot sa descarc fisierul fara sa imi dau nr de telefon?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut, nu poti, ala se numeste un Ad. Cel mai probabil, dupa ce completezi alea, o sa iti descarce un fisier fake. Adica nu o sa fie fisierul pe care il vrei tu, mai pe romaneste iti iei teapa. Niciodata sa nu descarci asa ceva cand te pune sa completezi alea. O sa iti ia bani, o sa te puna sa introduci un cod dupa ce ai facut asa zisul "Test IQ" si mai apoi te pune sa le trimiti un cod de pe telefon, pentru care iti ia 1-2 euro sau poate chiar mai mult. Sper ca te-am lamurit. Funda?

1 răspuns: