| GeorgeAdrian a întrebat:

Salutare TPU, am o problema la jocul MINECRAFT, deci am vrut sa imi pun skin la caracter si nu a mers, am sters acel steve.png si acum vad toti jucatorii steve, cum pot rezolva la loc chiar daca nu pot pune skin de al meu, dar macar sa vad playeri cu skinul.
FUNDA!!!!

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Sa inteleg ca ai sters un fisier pe care vrei sa-l recuperezi, foloseste un program special pentru asa ceva, uite aici unul care-l consider eu foarte folositor www.youtube.com/watch?v=51aIQ-rTAc8.

Succes!

| wasilika24 a răspuns:

Descarci un alt skin il numesti char.png si le schimbi si asta-i